top of page
TBS_0461.jpg

 LaliCore

**מוצר משלים לחווית הריצה שלך**

תכנית חיזוק לגוף ולנפש

תכנית משלימה לתכנית הריצה.

מתאימה למתעמלות מתחילות שרוצות לחזק את הגוף ביחד עם הריצה שהן עושות. 

כל אימון הוא עד 25 דק׳ של תירגול בדגש על תרגילים משלימים שיחטבו את הגוף וימנעו פציעות.

ניתן לבצע את האימון מיד אחרי הריצה או ביום נפרד. 

תכנית של 8 אימונים ב188 ש״ח בלבד! 

אז איך זה בדיוק עובד?

קבלי טעימה של שיעור לדוגמא

כל מה שאת מחפשת במוצר אחד!

 

תכנית שתעזור לך להתחזק - גופנית ומנטאלית. תרגילי חיזוק פיזיים (בוידאו) בליווי של תוכן איכותי (באוזניות) על הורדת סטרס, בניית חוסן ופרקטיקות לחיים בריאים יותר, הכל מגובה במחקרים הכי עדכניים. 

*יש תכנית מקבילה מותאמת לכבדות שמיעה. 

התכנית היא חודש של 8 אימונים (עד 25 דק׳ כל אימון) שתוכלי לעשות בזמנך הפנוי.

TBS_0512.jpg
Untitled design (34).png

"בכל תכנית חיזוק שניסיתי, היה המון רעש... רעש בסרטון של מוסיקה, רעש של המורה שמדרבנת, ורעש שנוצר אצלי בלב - למה אני עקומה ולא יוצא לי, למה אני לא מצליחה לעשות שניים כשצריך 15.

 

ופה, באמת יש לי מקום של בית. שנעים לי לזוז ולהיות בו עם עצמי. 


לא עלו לי מחשבות של שנאה, ומתי זה יגמר? משהו במאמנת שמדברת איתי תוך כדי על הורדת סטרס, ועל איך להיות הגרסה הטובה יותר של עצמי, פשוט עושה לי נעים בראש. זה לא זיעה וסבל בראבק, זה חיזוק נפשי תוך כדי החיזוק הגופני שלי. זה פשוט מדהים"

דנה לוי גדעון

 • מה קורה כשמסיימים את האתגר?
  יש לנו תוכנית המשך! האתגר הזה הוא הבסיס, כשתסיימי אותו תוכלי להירשם לאתגר 2 ואז לאתגר 3 ואז לספרייה אינסופית של אימונים! אבל כדי להגיע לשם, צריך להתחיל באתגר הראשון.
 • איך זה עובד עם האימונים? אני צריכה לעשות אותם בימים מסוימים?
  התשובה העקרונית היא לא, כי כל הרעיון הוא שתעשי את זה בזמן שלך ומתי שהכי נח לך. אנחנו כן נציע לך תכנית מסודרת ומומלצת, על בסיס הניסיון שלנו, אבל את זו שתוכלי לבחור בסוף מתי לעשות את הדברים ככה שיהיה לך הכי נח להצליח ולעמוד באתגר!
 • מה קורה אם נרשמתי ולא אהבתי?
  הכי חשוב לנו שתאהבי את המוצר שיצרנו ושתקבלי ממנו ערך. לכן יצרנו מנגנון מדורג שיאפשר לך ל"טעום" מהמוצר ולהחליט. במידה ולא אהבת ואת רוצה לבטל עד 3 ימים (יום זה כולל גם סופ"ש) מתחילת האתגר יינתן לך החזר כספי מלא. אם תודיעי לנו על ביטול 4-7 ימים מיום פתיחת האתגר, נחזיר לך 50% מהסכום ששילמת. לאחר מכן, לא ניתן יהיה לבטל את הרישום לאתגר ולקבל את הכסף חזרה. אם תירשמי לאתגר ותגלי במהלכו שאת לא יכולה להמשיך ולהשתתף, מכל סיבה שהיא, למרות שאהבת את התוכן, את יכולה לשמור לעצמך את הזכות להשתתף באתגר אחר שיהיה בהמשך. אנחנו נוציא אותך מהאתגר הנוכחי ונחכה לעדכון ממך מתי תרצי להצטרף לאתגר אחר.
 • רגע רגע, אם לא הצלחתי לרוץ עד עכשיו, למה שעכשיו זה יצליח?"
  האמת? כי אנחנו עושות את זה כל יום. מגיעות אלינו כל הזמן נשים מדהימות שניסו כל החיים שלהן להתחיל לרוץ, הוציאו המון כסף שלא הוביל לתוצאות ובפעם הראשונה בחייהן זה מצליח. האתגר הזה לא נולד יש מאין. הוא מבוסס על השיטה הייחודית שפיתחנו ועל ניסיון גדול מאוד שיש לנו בתחום. כל זה מקבל ביטוי בכל חלק באתגר - החל מהתוכן והליווי שתקבלי באימוני אודיו ועד בניית הקבוצה הסגורה והתכנים שתקבלי.
 • אה….אז אולי כדאי שכבר ארשם למרתון הבא?
  אנחנו לא בטוחות שזה רעיון כל כך טוב והאמת היא שזו ממש לא המטרה של האתגר הזה. אנחנו לא מאמינות שריצה חייבת להיות מקום הישגי עם יעדים ומספרים וסטופר שכל הזמן מודד לך מה המהירות שבה רצת. אנחנו מאמינות שהדבר הכי חזק שיכול להיות הוא פשוט להכניס את הריצה לחיים שלך. מקום של שקט, מקום שבו את עם עצמך, שהוא רק שלך. אין צורך לרוץ מרתונים ואפילו לא מירוצים של 10 ק"מ. אם תרוצי פעם פעמיים בשבוע חצי שעה כל פעם, זה מדהים! תוכלי להתמיד ולהכניס את זה כחלק אינטגרלי משגרת היום שלך ולזכות בכל ההשפעות החיוביות של הריצה על הבריאות ואיכות החיים שלך. ואם ממש תרצי לרוץ 10 קילומטר - גם זה אפשרי, אבל בואי נתחיל מהחלק הכי קשה - מההתחלה!
 • וואי אני מתה להביא את זה למקום העבודה שלי. אפשר לעשות את זה?
  התשובה היא לגמרי כן! אנחנו חושבות שזה ממש מגניב לעשות את האתגר הזה כקבוצה של נשים שנמצאות יחד ומכירות אחת את השנייה. אם את רוצה לעשות את זה דרך מקום העבודה או שהצלחת לגייס איתך קבוצה של מעל 20 מהחברות שלך לעבודה, דברי איתנו! (כל הפרטים ממש פה למטה)

תודה ששלחת! נחזור בהקדם

TBS_0405.jpg

CONTACT US

bottom of page